Blake Griffin zlomil ruky v boji, pretože Clippers hovoria: žiadne miesto pre toto správanie

Hviezda LA Clippers Blake Griffin pravdepodobne chýba niekoľko týždňov s podozrivou zlomenou rukou po tom, čo zasiahla manažéra asistenta tímu Matias Testi počas argumentácie v reštaurácii v Toronte.Gregg Popovich: Porážka bojovníkov Spursov bola “ako Muži a chlapci “Prečítajte si viac

Podľa ESPN, Griffin a Testi sa dostali do argumentu v reštaurácii počas výpravy tímu hrať Raptors. Griffin zasiahol Testi, ktorý potom odišiel z reštaurácie a odišiel von. Griffin ho vykročil von a znovu ho udrel. Zdroje povedali ESPN, že Griffin je priatelia s Testi, a obaja boli na dovolenke spoločne v minulosti. Michael Eaves (@michaeleaves) Hádka začala v reštaurácii.Prebiehalo mimo miesta, kde Griffin narazil na personál zariadenia niekoľkokrát. # ClippersJanuary 26, 2016

Testi tvár bol zranený a bol liečený v miestnej nemocnici, zdroje povedal. Obaja muži boli poslaní domov po incidentu. “Toto správanie nemá miesto v našej organizácii a tento incident nereprezentuje to, kto sme ako tím,” povedal majiteľ Clippers Steve Ballmer a tréner Doc Rivers. Spoločné vyhlásenie, ktoré neupresnilo, čo sa stalo.

“Vykonávame úplné vyšetrovanie s pomocou NBA. Na záver vyšetrovania sa prijmú príslušné opatrenia. “

Zdroje tvrdia, že ublíženie sa očakáva, že Griffin bude pokračovať” za niekoľko týždňov, na rozdiel od dní “.Podozrenie na zlomeninu nesúvisí s roztrhávaným svalom kvadricepsov, ktorý sa od 26. decembra opieral o Griffin. Clippers uviedli, že Griffin mal v pondelok v Los Angeles röntgenové lúče a podstúpil postup na opravu “špirálovej zlomeniny Štvrtého metakarpálneho “utorka. Procedúra vykonala Dr Steve Shin.

Griffin, ktorý bol prvýkrát vybraný Clippers v roku 2009, odišiel do hry All-Star každú sezónu, ktorú hral, ​​a pomohol Clipperom stať sa Playoff uchádzač, ale, podivne, tím zažil horúce pruhy bez neho, bude 11-3 od Griffin bol zranený.Hovoril, že iba dve z týchto víťazstiev prišli proti tímom s rekordom .500 alebo lepším. LA hrá v Indiane v utorok a v stredu v Atlante predtým, než sa v piatok vrátil domov s Lakersom V Staples Center.