Detská obuv by mala byť ľahká

Sole. Detská obuv by mala byť ľahká, ktoré je dosiahnuté najmä v dôsledku k podošve. Čím je dieťa mladšie, tým viac by to malo byť v poriadku. Avšak, jediný by mal byť tuhý, ale pružná. Pri nákupe obuvi, je dôležité, aby test na flexibilitu. Ak je ťažké ohnúť jedinou dospelých, tapety nohy dieťaťa majú ešte ťažšie.
vibor-krovatki-sajt-dlja-molodikh-roditelej-stati_1
Najbežnejšie škôlky podošvy je vyrobený z kože alebo z gumy. Gumové poskytuje väčšiu stabilitu, ale horšie je ohnutá. Kože vláčnu, ale klzké. Tieto topánky s Tvrdé soles samých detských potkne, spadne a je zranený.

Špičke a päte topánky musia byť tuhé. Pozadí škôlka topánky by mala zodpovedať pohodlne pokryť členok. V krátkych obuv nohy unaví rýchlo. Detské nohy sú vejárovité, takže je potrebné dať prednosť topánky s širokým okrúhlym nosom uzavretý. Prsty v topánke tapety, musí byť slobodný, nie je vytlačený alebo stlačený, a krytý ponožky by mali byť tesné a chránené proti nárazom. Pre deti, ktoré ešte len začínajú chodiť, topánky s otvorenou pätou a špičkou absolútne nevhodné.

V hornej časti topánky by mala byť mäkká a ľahko sa chystá zložiť, keď fold. Dieťa by nemalo mať ťažkosti pri chôdzi. Topánky vyrobené z tvrdých materiálov nie sú vhodné. Okrem toho, obuv by mala stratiť padnúci nohu, nie tesné, ale nemajú visieť von. Ak je medzi nohou a topánky jazyku voľne prechádza kus látky, potom topánky v tej dobe.

Heel. Batoľatá obuv by mala mať podpätky. Heel neumožňuje vaše dieťa musí byť vyplnená späť, trénuje svaly na nohách a generuje správne držanie tela. Jeho výška by nemala prekročiť 1/14 dĺžky chodidla.

Stielka, priehlavok. Pre prevenciu Flatfoot batoľatá topánky tapety musia byť vložený stielka s podporou klenby. Priehlavku zaisťuje správne fixačné nohy, zdvíhať klenbu chodidla, a plní úlohu trénera, správne rozložiť záťaž na nohy. Tieto topánky s oblúkovými podperné nohy poskytujú väčší komfort, sú menej unavení.