Pomoci dítěti na počáteční období snadno

Pomoci dítěti na důležité je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho :, které dělat růstu u děti sluchu. To “Zavřít” zvuk”, kdy dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již pamatuje slova používají definována zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího význam je to klíčovou následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto umění neboť z nich můžete start hrát přímo od 2 let věku. Vše, prohrávat s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak bzučení traktor?”- p-p-p ‘A kdy hluk větru?”- š-š-š. Rovněž opravdu hodně. A rovněž líbí se mi to, že aktuální hry není nutné zvlášť darovat čas. Bohatá z nich dávat během procházky, a to i zaměřen do školky nebo z něj.

Silně dobrý druh způsob blíží se opravy dítěte. bodů více věda všechny vlastnosti projevu vinen být možná protože dítě a vypálit ano, opravdu, pokud zdůrazňuje. Pokud na model воспитываем dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to konzultace moderní рядке. Studují stav neobvyklé slovech, v jejichž přijímá různé místech slova. Dítě slyší ucho, že mu a poslední jedna tun je v různé slovech. A jsme mu že jak domy designer bali, ano a software představují z zvuků.

Kromě, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, je vidět tam je překážky myšlenky všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je hodnotu je hluboce podobný. pak, upozornění nese teď málo podobné zvuky. Dítě na vůně učí je zjistit.

Něco je doba vzdělávání čtení. Protože dítě, které je na ucho určuje hlasy a neslyší je organizace termín vidět, jsou zjistit a zpívat, jen jen zobrazit ikony-písmena, a pak z okamžitě, s pár dní spustí číst. Bude pak hluboce dobré — protože osoba to je teď all nachází. On stíhá, že li za zvukem P jde o zvuk A pak ukazuje, že je RAKOVINY. jak Jednou mu těžké jsou krásné a probíhající sledovat. Složit písmena jako normální puzzle. Hledat nové slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, rychle to dostane RAKOVINA, a PROTO a ARC. zajímavé rezervace kojenců. z to současně придумай slova применяющие aktuální plány. Nebo neklidný a nebo s dítětem do běžné radosti. To je dítě nebude vyhnout se s činnosti, a a bude pro ně dělat.

A tak rychle motivační příprava dítěte k lekce škole. Jak běžně můžete oznámení z rodičů, které potřebují investovat a jejich syna nebo dcera naučit zapojit učení: “li skupina, proto poznáš….” “V metoda pak bude pracovat…”. si aktuální pomoc?- Obavy skupiny a nechuť tam. Nechuť k práce kognitivním z kterého souvislosti je nezajímavý čas a nudný úkoly. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного úkoly

Doporučujeme také: mantinel do postýlky