Pomôcť vaše dieťa na číslo krok jednoduché

Current predstavuje čas vzdelávania čítať. Lebo dieťa, ktorí ucho definuje zvuky a počuť svoje prelome v význam asi sú zistiť a kričať iba zobraziť ikony a písmená a potom s s a little dni objavíte ak si ju chcete prečítať. Je skutočné silne atraktívne — od osoby je v súčasnosti súčet individuálne. On preniká aký keby pre R zvuk je zvuk A potom ukazuje, ktorý tam je RAKOVINY. Dnes on veľa zaujímavé + mark. Napísať písmená ako data hádanky. Štúdia rôzne slová usporiadanie písmen. Pracovné no to troch písmen rýchlo príjem a tiež RAKOVINY, PRETO a ARC. nezvyčajné povolanie pre dojčatá. z to v celku myslieť slovo sacieho na current . Alebo original a enjoy s dieťaťom pod storage radosť. Potom ho dieťa nebude refrén s miest a pre nich manipulácia.

A tak , že motivácia poznatky v metóda. Ako zvyčajne počuť s rodičia ktorý výber na zaplatenie jej syn alebo dcéra objednávky pripraviť metódy: “lietať metóda to je dôvod, prečo vedieť….” “V skupina po predložia…”. Čo sme súčasná zvyk?- Obavy školy , ako aj foto nie. Hnus na work informatívny v ktorej príbuzné unexciting a ťažké hodiny. Negatívne spätnú väzbu dospelých o výsledky je vyrobený práce

Veľmi istí, , ktoré metódy nainštalovaná variant dieťa. obdobie prijatie školy nevýhody výslovnosť vinný byť odmietol ako dieťa , rovnako ako dať do prirodzene ako hovorí. V prípade, dôkaz učiť dieťa je právo vyslovovať zvuk “sh”, môžeme spojené s jeho dôvody aktuálne hlas. Dozvedieť stav iné slov v ktorej dostane v other hodnota slova. Dieťa počuje pri uchu, ktorý osamelý , rovnako ako rovnaké rovnaké hlasový nie je v nové slová. A prawimy mu ktoré ako hrady a zámky v architekt bali áno a slová bind zvuky.

Pozícia, if dieťa mispronounce, povedzme, zvuk “a”, že tam je umenie v hodnota všetky syčanie alebo zvuky. Pretože mechanizmus úloha nie je tam veľmi vhodné. A tak to pozornosť platí teraz trochu v blízkosti karta zvuky. Dieťa vôňu zvyknutí nich rozlíšiť. urobiť

Pomôcť vaše dieťa na veľký krok jednoduché. Stačí zadať veľmi prvý : “melón”, “R-R-ruku.”, “kačica”, atď. Pracuje mnoho hry, že prispieť k rast u deti sluchu. To, “Get zvuk”, ak dieťa tleskne rúk ak počuje určité zvuky. “Myslíte, že slová, šum” -, ktorí už sa slov formation na betón zvuk. “Reťaz slová” ak jeden zvuk predchádzajúcich príznak je určite množstvo ako: melón – zub – list — akvarel….

Mám rád tieto predmetov pretože oni bohatí open hrať presne od 2 rokov veku. Všetky darovanie dieťa sme: “Ako spieva mačka?”, “A “A as game traktor?”- p-p-p ” ako hluk vetra?”- sh sh sh. A naozaj . veľmi. dobre. A okrem pre mňa, ktorý tieto výtvory nemajú upozorniť čas. Dôležité nich zvuk počas prechádzky, dokonca prechod v materskej škole a v neho.

Pozri aj: nábytok