Spojovací materiál

Spojovací materiál. Detská obuv by mala pevne na nohách alebo šnúrky na suchý zips dieťaťa. Dobrá fixácia poskytuje vysokú pätu. Je lepšie, keď topánky k návšteve predškolské zariadenia budú mať na suchý zips. S nimi ľahšie manipuluje a dieťa, a pedagógov.

qn-2733-hl-krovat-odnospalnaya-2865-product-10000-10000

Rozlíšenie. Najdôležitejším ukazovateľom je veľkosť topánky. Topánky pre dieťa by mal byť ani úzky ani široký, ani malý, ani príliš veľký. Príspevok by nemal presiahnuť dĺžku 1-1,5 cm. Ísť na nákupy, nezabudnite krúžiť dieťaťa nohy ceruzka na kartóne, väčšie z výtlačkov, ktoré chcete vybrať a vziať so sebou. Vnútorná výstelka podrážok menej, takže sa nemusíte dať detskú nohu alebo varené krivku do jedinej topánky. Topánky je potrebné sa snažiť o dieťa alebo vložiť prázdne do topánok. Ak chcete zistiť, môžete vložiť prst medzi kulisou a topánky päty. Ak váš prst neprejde, malé topánky, ak sú súčasťou príliš voľné – veľká.

Na čo sa zamerať pri výbere materskú obuv

Napriek tomu, že batoľatá topánky pre indoor – druh papuče, môžu deti nenosí žabky, papuče a bezplatné handra akýkoľvek druh mäkkých topánkach. Topánky pre izby by mala vyzerať topánky majú pevnú podrážku, dobre padnúci nohu bezpečne na svojom mieste, majú dobré vetranie.
Batoľatá topánky by mali byť vyrobené z prírodných materiálov. Ak nie je možné nakúpiť obuv z tenkej alebo perforovanou kožou, je dôležité, aby vnútorná plocha pätky bol prirodzený. V každom prípade, všetky materiály použité pri výrobe detskej obuvi by mali byť certifikované pre zhodu s bezpečnostnými normami. Pri nákupe obuvi, a to najmä na trhoch, neváhajte sa opýtať Predajcom príslušné osvedčenia a certifikáty.