Tipy na starostlivosť o detskú postieľku

Tipy na starostlivosť o detskú postieľku

Do postele trvá dlhú dobu a pravidelne, je potrebné starať sa o ňu. Za detskú postieľku vhodná mokrého spôsobu čistenia. Detskú postieľku je možné čistiť mäkkou, vlhkou handričkou navlhčenou čistou vodou.
4
Táto metóda je úplne bezpečný pre dieťa, pretože voda neobsahuje žiadne alkalické zložky. A oni sami postieľky zachovávajú svoju lesklú krytinu a neporušený.

Môžete tiež utrite postieľka vlhkou mäkkou handričkou namočenou so slabým roztokom detí alebo procese hospodárskeho myla.Etot je tiež úplne bezpečný pre dieťa, a prípadnej kontaminácii možno ľahko odstrániť z povrchu lôžku.

V žiadnom prípade nie je možné použiť pre pranie detských postieľok detergenty, pretože sa skladajú z škodlivých látok, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie u dieťaťa. Ak sa rozhodnete používať čistiace prostriedky, postieľka musí byť niekoľkokrát potom dokonale opláchnite vodou, aby boli odstránené všetky zvyšky látky.

Proces prania postieľku je zdĺhavý a časovo náročný. Je potrebné dôkladne umyť všetky náročných priestor postele, vrátane všetkých reechku. Nezabudnite na zadnej strane postieľke, stôl a zásuviek. Tento postup pomôže zabrániť gastrointestinálne, infekčných a alergických ochorení dieťaťa.

Úplne prvý betlehemy boli kedysi malé kolíska. Je – tkané z borovice šindle kolísky, ktorá visela zo stropu. V mestskom každodenného života, ako sú modely mali modifikácie poschodie kolísku pevne na prove a stánok, ktorý bol otrasený princípe “cvalík”.

Tieto postele, ktoré prešli skúškou času, a napriek tomu takmer bez zmeny jeho dizajn, sú pohodlné spanie miestom pre novorodencov.

Dmitrij Sudinko, Sales:
Tento malý bed-kolíska, ktorý môže hojdať alebo pevne v určitej polohe, počítané od narodenia do asi šesť mesiacov, kým sa dieťa učí samostatne dostať von z postieľky.